• Provoz vleku: Mimo provoz
  • Výška sněhu: 0 cm
  • Webkamera

Kde relaxovat?

Chcete se prohřát, nechat se namasírovat a milujete vodu? 

Doporučujeme vám navštívit Letní lázně v Karlové Studánce, kde si můžete odpočinout a zrelaxovat v bazénu s termální vodou, která má příjemných 32 °C. 

V bazénu o hloubce 1,3 metry a velikosti 8 x 14 metrů jsou 3 šíjové chrliče pro masáč krční páteře, trysky o různých výškách a nástěnné zábradlí, které vám promasíruje končetiny, záda, trup a pánev. 

Dopoledne je bazén k dispozici lázeňským pacientům. Odpoledne je otevřen pro veřejnost, ve všedních dnech od 13 hodin, přes víkendy i svátky již od 10 hodin. 

Po koupání nezapomeňte vyzkoušet tepidárium v suchém a vlhkém teple, finskou saunu nebo se můžete objednat na různé jiné procedury včetně Solné jeskyně, která uvolňuje zanícené dutiny, pomáhá zmírňovat ekzémy či astma. 

Pokud byste chtěli zkusit netradiční koupání, tak určitě navštivte Thermal park v hotelu Džbán, který je v centru Karlovy Studánky a je přístupný i pro veřejnost. 

V Thermal parku vás jistě zaujmou především koupací sudy, v nichž je voda z léčebného pramene Maxmilián a má přibližně 40 °C. Do jednoho sudu se vejde až 8 osob. K dispozici je také menší bazén s protiproudem, sauna pro 10 osob a venkovní ochlazovací káď. 

Doporučujeme si předem zajistit rezervaci. Vše je v areálu hotelu dostupné mezi 15 – 21. hodinou.

#pradedovaarena