• Provoz vleku: 8:30-16:00
  • Výška sněhu: 80 cm
  • Webkamera

Hospůdka

Přímo pod sjezdovkou Pradědovy arény se můžete občerstvit, zahřát nebo osvěžit v naší útulné hospůdce.

Vnitřní posezení je možné až pro 24 hostů, venkovní na dřevěné terase má až 50 míst k sezení na tradičních lavicích nebo relaxačních pytlích. Jídlo i nápoje si můžete objednat přímo u okénka. 

V hospůdce máme širokou nabídku studených i teplých nápojů, pro malé i velké návštěvníky. Vybrat si můžete z nealkoholických nápojů jako jsou limonády, čaje, horká čokoláda. Pokud si svůj den neumíte představit bez kávy, pak oceníte naše výborné espresso, latte, doppio, cappuccino, případně klasického „turka“ a jiné. 

Na čepu máme chlazené Svijany. Potřebujete-li ale zahřát, svařák, grog či lahodné bombardino vás nenechají chladnými. Vybrat si můžete také z vín či něčeho tvrdšího. 

Po dobré lyžovačce nebo túře vždy pořádně vyhládne. „Nabouchat“ se svíčkovou asi nechcete, co takhle něco „horského“? Vaši chuť a hlad vyřešíme výborným masovým hamburgerem s hranolkami, různými druhy pizzy, zapečenými masovými či sýrovými trojhránky, cibulovými kroužky či něčím menším na zub jako párek v rohlíku, domácí lupínky, muffiny a jiné dobroty.